Instagram Takipçi Kasma – Takipçi Kasma

Sosyal ağ kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan instagram platformu en özel anlarınızı sevdikleriniz ile birlikte paylaşmanıza olanak tanımaktadır. İntagram platformu sayesinede en mutlu anlarını ölümsüzleştirebilir ve bu uygulamayı sevdikleriniz ile paylaşabilrisiniz. Bu planlama adına instagram takipçi sayınızı yükseltebilir ve gönderilerinizin daha çok kullanıcı ile paylaşılmasına olanak tanıyabilirsiniz.

İnstagram aracılığı ile dilerseniz , takipçi sayınızı da kolay adımlar ile artırabilirsiniz. Bu adım için ücretli mobil üyeliklerden yararlanabilirsiniz. Takipçi satın almak için google play store platformunu kullanabilirsiniz. Arama motoruna instagram takpiçi yazarak uygulamayı indirebilir ve kısa zaman zarfı içinde kullanıma alabilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra hesaba bağlanmanız gerekmektedir. Daha sonra olağan hesabınıza erişmelisiniz. Bu adım tamamen güvenilirdir. Ardından seçmiş olduğunuz göre işlem yapmalısınız. Yapacağınız her işlem de krediniz azalacaktır. Kredi hesabınız her gün 400 olarak yenilenecektir. Bu krediyi kazanmak için her gün kredinizi yenilemeniz gerecektir. Bu uygulama sayesinde aynı zaman da fotoğraflarınızı da beğendirebilirsiniz.

Kredim Düştüğünde Ne Yapmalıyım?

Eğer herhangi bir işlem yapmadıysanız 100 kredi hesabınıza geri dönecektir. Kredi harcama işleminiz iki farklı işleme bağlı olarak sizlere sunulacaktır. Herhangi bir işlem yapmanız durumunda krediniz onun üzerinden düşecektir. Örnek verecek olursak 100 takip aldıysanız 100 beğeni kazanmış olacaksınız demektir. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Eğer sizler de kısa zaman zarfı içinde takipçi sayınızı artırmak isteyenlerdenseniz google play store aracılığı ile takipçilerinzi artırabilirsiniz.

İntagramda Takipçi Kazanmak İçin Networking Yapın

Eğer kısa zamanz zarfı içinde isntagramda takipçi sayınızın artmasını isteyenlerdenseniz birçok kişi tarafından tanınmalısınız. Genellikle insanlar yeni insanlar ile tanışmak için çeşitli toplantı ve organizasyonlara gitmektedirler. Tıpkı bu planlamayı instagramda da uygulamaya alabilirsiniz. İnstagramde ki kullanıcıların paylaşımlarını ve yorumlarını beğenerek kısa zaman da takipçi sayınızın artmasına kaynaklık edebilirsiniz.

İnstagramda Takipçi Kazanmak İçin Grafikler Paylaşın

Çeşitli mkarkalar için grafik paylaşarak instagram da takipçi sayınızın artmaısna olanak tanıyabilirsiniz. Bu planlama her zaman takipçilerinizin dikkatini çekecektir. Marka imajınız buna uygunlukm gösteriyor ise bu tür paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İnstagramda Takipçi Artırmak İçin Kolaj Oluşturmalısınız

Genellikle instagramda kolaj oluşturulmamaktadır. Fakat instagram haricindeki diğer uygulamalar ile kolaj oluşturabilirsiniz. Bu uygulama aracılığı ile dikkat çekici görseller paylaşabilirsiniz. Collage Shaper, ve Photo Shaper gibi uygulamalar içerik paylaşmanıza olanak tanıyacaktır. Bu planlama sayesinde kolaylıkla kolaj oluşturabilir ve anında takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Etiketleyin

Çok sayıda takipçi kazanmanın bir diğer yolu ise fotoğrafları etiketlemek olacaktır. Fotoğraflarınızın teması ile ilgili etkietleme yaparsanız daha çok tanınırsınız ve kısa zaman da takipçi kazanırsınız. Bu planlama için yapmanız gereken tek şey fotoğraflarınızın üzerine tıklamak ve etkiket bölümünü açmak olacaktır.

Fotoğraflarınıza Konum Atın

Eğer paylaşmış olduğunuz fotoğrafların çok sayıda takipçi tarafından görülmesini isteyenlerdenseniz fotoğraflarınıza bulunduğunuz konumu atabilirsiniz. Bu planlama için fotoğraflarınızı paylaşırken konum ekle botunundan yararlanabilirsiniz. Konum ekle adımı, fotoğraflarınızın diğer kullanıcılar tarafından takip edilmesine olanak tanıyacaktır.

Çalışma Ortamınızın Fotoğraflarını Çekin

İnstagram kullanıcıları her zaman birbirlerinin çalışma ortamlarını merak ederler. Bu yüzden günlüş iş koşturmasını ve çeşitli etkinliklerinizi instagram platformunda paylaşabilirsiniz. Bu adım aynı zaman da instagram kullanıcıarı tarafından tanınmanıza ve takipçi sayınızın artmasına kaynallık edecektir. Tüm bu paylaşımları yaparken çalışanlarınızdan mutlaka izin istemelisiniz. Şirketinizde yer alan mutlu çalışan insan imajı daima olumlu sonuçlar almanıza kaynaklık edecektir. Eğer sizler de kısa zaman da instagram takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir