Takipçi Kasma İşlemleri

 

En çok kullanılan sosyal medya hesapları arasında yer alan instagram uygulaması, anlık fotoğraflarınızı paylaşmanıza olanak tanımaktadır. Eğer bu uygulamada yüksek sayıda takipçiye sahip olmak istiyorsanız sizlere önereceğimiz püf noktalarından yararlanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Sayısını Artırmak İçin Fotoğraflarınıza Etiket Ekleyin

Eğer paylaştığınız fotoğrafların birçok kullanıcı tarafından görüntülenmesini ve takipçi sayınızın artmasını istiyorsanız fotoğraflarınıza etiket ekleyebilirsiniz. Bu planlama için öncelikle instagram platformunda bir fotoğraf paylaşmalısınız. Daha sonra etkiletleme botununa tıklamalısınız. Fotoğrafınızın teması ile ilgili etiketlerden yararlanabilirsiniz.

İnstagram Hesabınızı Facebook Aracılığı İle Paylaşın

Eğer instagram hesabınızın geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, hesap bilgilerinizi facebook aracılığı ile paylaşabilirsiniz. En çok tercih edilen planlamalar arasında yer alan bu adım kısa zaman zarfı içinde instagram hesabınızın yüksek takipçiye sahip olmasına imkan tanıyacaktır.

İnstagram Hesabınızı Twitter Aracılığı İle Paylaşın

Kısa zaman da çok sayıda takipçiye ulaşmak ve instagram hesabınızı diğer kullanıcılar ile paylaşmak istiyorsanız, twitter tercih edebilirsiniz. İnstagram kullanıcı bilgilerinizi twitter sayfanızda paylaşabilrisiniz. Twitter da yer alan arkadaşlarınız, instagram hesabınızı da takip etmeye başlayacaktır. Bu adım, yüksek takipçi kitlesine ulaşmanız adına oldukça idealdir.

Grafikler Paylaşın

Markalara ailt grafikler paylaşmak her zaman instagram kullanıcılarının dikkatini çekmiştir. İmajınıza uygunluk gösteren paylaşımlarda bulunarak kısa zaman da takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Kolaj Oluşturun

İnstagram takipçi sayısını artırmanın bir diğer yolu ise kolaj oluşturmaktır. Kolaj oluşturmak için bir çok program bulunmaktadır. Collage Shaper ve Collage Maker gibi uygulamalar kolaj oluşturmanıza olanak tanıyacaktır. Bu uygulamalar daha çok içerik girmenize kaynaklık edecektir. Bu hususta en öok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de alakalı fakat farklı olan paylaşımları birleştirmeniz olacaktır.

Hashtag Hashtag

Hashtag hashtag oluşturarak, paylaşımlarınızın kısa zaman da daha geniş kitlelere ulaşmasına imkan tanıyabilirsiniz.

İnstagram Profilinizi Sürekli Olarak Güncel Tutmalısınız

İnstagram hesabınıza yüklemiş olduğunuz paylaşımlar kadar profilinizin sahip olduğu nitelikte de büyük önem taşımaktadır. İlgi çekivi bir profil oluşturmak için 150 karakter hakkından yararlanabilirsiniz. Diğer instagram kullanıcılarına nelerden hoşalandığınızı ve neleri sevdiğinizi anlatacak bir biyografi yazabilrisiniz. Bu planlama aracılığı ile de instagram takipçi sayınızın artmasına fırsat tanıyabilirsiniz.

Takipçi Sayısını Artır

İnstagram takipçi sayısını artırmanın bir diğer yolu ise takipçi sayısı artır uygulamalarıdır. BU tür uygulamalar, sahip olduğunuz instagramda ki fotoğraf beğenisinin hem de satkipçi saysının artmasına kaynaklık etmektedir. Bu planlama için takipçi sayısı artır uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra yüklemiş olduğunuz hesabı çalıştırmak için hesabınıza bağlanmalısınız. Erişimi sağladıktan kısa bir süre sonra , uygulamaya göre işlem yapabilirsiniz. Yapacağınız her işlem de krediniz azalacaktır. Kredi miktarınız her gün yenilenecek ve 400 olacaktır. Kredi kazanmak için önerilen tüm talimatlara uymanız gerekmektedir. Bu planlama sayesinde çok kısa zaman da hayal ettiğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Etkinlik ve Ürünlerinizin Paylaşımlarını Yapın

İnstagram takipçilerinizi artırmaya yönelik paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Örbek verecek olursak katılacağınız fuarda kullanacağınız görselleri, instagram aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde yeni bir ürün satışa sunacaksanız, ürün ile ilgili görselleri paylaşabilirsiniz. Hazırlayacağınız görselleri, instagram kullanıcılarına özel olarak paylaşabilirsiniz. DM yolu ile görseller hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Uygulamaya alacağınız bu paylaşımlar diğer instagram kullanıcılarında merak uyandıracaktır. Bu adım ile birlikte instagram takipçi sayınız artacaktır. Yapacağınız tüm bu planlamalar kısa zaman da instagram da tanınmanıza da kaynaklık edecektir. Eğer yüksek instagram takipçi sayısına sahip olmak isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir